شما اینجا هستید
اجتماعی » قرارداد تهیه اطلس جامع سرمایه گذاری شهر رشت به امضا رسید

قرارداد تهیه اطلس جامع سرمایه گذاری شهر رشت با حضور سید حسین رضویان رئیس کمیسیون توسعه پایدار شورای اسلامی شهر روز شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ توسط رحیم شوقی شهردار با بخش خصوصی به امضا رسید.

رئیس کمیسیون توسعه پایدار شورای اسلامی شهر رشت در جلسه قرارداد تهیه اطلس جامع سرمایه گذاری شهر با قدردانی از تلاش های صورت گرفته در راستای تهیه این اطلس اظهار کرد: دیدگاه اصلاحی مد نظر اعضای شورا آن است که سرمایه گذاری در رشت یک چارچوب منظم و علمی داشته باشد.
سید حسین رضویان به پیگیری سازمان سرمایه گذاری شهرداری در تهیه اطلس جامع سرمایه گذاری شهر رشت اشاره کرد و افزود: امیدواریم در بازه زمانی یک ساله با امکان سنجی مناسب در تمام جغرافیای شهر رشت ۳۰ فرصت سرمایه گذاری به خوبی احصاء و تعرفه شود.
وی، تهیه اطلس جامع سرمایه گذاری رشت را بستر مناسبی برای ورود سرمایه گذاران برای انتخاب فرصت های این شهر دانست و بیان کرد: پیشاپیش آرزومندم که در این عرصه موفق باشید.
تهیه اطلس جامع سرمایه گذاری رشت با هدف جذب سرمایه گذار است
شهردار رشت نیز در جلسه امضای قرارداد تهیه اطلس جامع سرمایه گذاری شهر گفت: تدوین برنامه جامع توسعه سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری رشت با هدف جذب سرمایه گذار از طریق مطالعات اطلس جامع سرمایه گذاری شهر صورت گرفته و امیدواریم این امر را سریع تر به سرانجام برسانیم.
رحیم شوقی با بیان اینکه اطلس جامع سرمایه گذاری شهر رشت با هدف شناسایی فرصت ها و ظرفیت های شهر در راستای رونق اقتصادی تهیه می شود، تصریح کرد: یکی از مباحثی که همواره مد نظر مدیریت شهری بوده، تدوین اطلس جامع سرمایه گذاری است.
قرارداد تدوین برنامه جامع توسعه سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری رشت (تهیه اطلس جامع سرمایه گذاری شهر) به استناد بند « د » ماده هشت اصلاحیه شیوه نامه سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری رشت مبنی بر مکلف بودن شهرداری نسبت به تهیه اطلس جامع سرمایه گذاری و مشارکت شهر و همچنین نیاز شهر به شناسایی فرصت ها و ظرفیت ها در راستای رونق اقتصادی با بخش خصوصی به امضاء رسید.
اطلس سرمایه گذاری شهر رشت براساس سرفصل های شرح خدمات شامل ده مرحله از جمله؛ کلیات و بررسی مقدماتی، مطالعات پایه و شناخت شهر و شهرداری بررسی اسناد فرادست و مطالعات پیشین با تاکید بر اهداف و راهبردهای اقتصادی، بررسی نظام حقوقی و اداری سرمایه گذاری در شهر و مشارکت با مدیریت شهری، مطالعات نظام بازار و رقابت در شهر، تهیه اطلس جامع سرمایه گذاری شهر «نقشه راه به همراه حداقل ۳۰ فرصت» و تهیه و تدوین بسته های فرصت سرمایه گذاری شهر و انجام مطالعات پیش امکان سنجی فنی – اقتصادی است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی