شما اینجا هستید
اجتماعی » اینترنت در دانشگاه آزاد لشت نشا قطع است

تلفن و اینترنت دانشگاه آزاد اسلامی لشت نشا، به عنوان یک مرکز بزرگ دانشگاهی که حدود هزار دانشجو و حدود یکصد استاد و کارمند دارد، بیش از یک ماه است، قطع می باشد و ظاهرا این امر برای کسی مهم نیست.

به گزارش خط اول، درحالیکه اینترنت از نان شب هم برای واحدهای دانشگاهی واجب تر است، اما دانشگاه آزاد اسلامی لشت نشا بیش از یک ماه است، به دلیل سرقت کابل، اینترنت ندارد، و بسیاری از امور مهم دانشگاه ابطر باقی مانده است.

بلاشک اگر یک واحد دانشگاهی امکان دسترسی به این شبکه جهانی را نداشته باشد، عملا با مکتب خانه های قدیم توفیری نخواهد داشت.

دانشجویان و اساتید برای انجام ثبت نام، انتخاب واحد، ارسال پایان نامه، ثبت نمرات و هر کار آموزشی دیگری نیاز به اینترنت دارند، از همین رو باتوجه به قطع یک ماهه اینترنت در این مرکز دانشگاهی، باید به این نتیجه رسید که کارکنان و اساتید و دانشجویان این واحد عملا کاری برای انجام دادن ندارند و یک ماه هست بیکارند .

این درحالی است که دکتر دوستار که پیشتر – علیرغم داشتن مسئولیت ستاد انتخاباتی رئیسی در گیلان، – نتوانست به کرسی های مدیریتی در استان دست یابد، احتمالا این روزها در حال رصد فضای انتخاباتی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی است تا تجربه گذشته برای وی تکرار نگردد، از همین رو فرصت رسیدگی به واحد های دانشگاهی را ندارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی