شما اینجا هستید
اجتماعی » دانشگاه پیام نور، بحران برف و برگزاری یک آزمون / چه کسی پاسخگوی سرنوشت داوطلبان است؟

آزمون فراگیر کارشناسی ارشد نوبت هفدهم (بهمن سال ۹۵) دانشگاه پیام نور جمعه گذشته با وجود بسته شدن راه ها و قطعی گسترده برف به علت بارش برف زمستانی برگزار شد.

به گزارش شعاع مشرق، استان گیلان در روزهای پایانی هفته گذشته با بحران! بارش برف ۴۰ سانتی متری مواجه بود، بارشی که کمتر از یک شبانه روز طول کشید و همه نهاد های مسئول در این زمینه را دچار چالش های جدی کرد.

یکی از ابتدایی ترین معضلات و چالش هایی که پس از بارش برف زمستانی گربانگیر شهرها و روستاهای متعدد شد مساله بسته شدن مسیر های تردد بود.

آن طور که در خبر ها آمده است دو روز قبل (جمعه ۱۵ بهمن) در حالی هفدهمین نوبت آزمون فراگیر کارشناسی ارشد در ۸۲ شهرستان و در ۵ گروه آزمایشی به صورت همزمان برگزار شد که به طور طبیعی با بسته شدن راه های ارتباطی و قطعی برق و عدم دسترسی به اینترنت تعدادی از ثبت نام کنندگان در این آزمون موفق به شرکت دراین آزمون نشده اند.

حال آن چه مورد سوال این است که کدام نهاد مسئولیت این موضوع را برعهده خواهد گرفت؟ سرنوشت آن دسته از داوطلبانی که ثبت نام کرده و ماه ها درس خوانده اند اما در لحظه نهایی به دلیل بسته بودن جاده ها موفق به حضور در جلسه برگزاری آزمون نشده اند چه خواهد شد؟

مدیریت دانشگاه پیام نور در استان گیلان چه اقدام و تدبیری دراین راستا انجام داده است؟

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی