شما اینجا هستید
اخبار اصلی » بزرگترین رویداد خوراک کشور به مناسبت روز رشت برگزار می شود

علیرضا تاج شهرستانی، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی گفت: به مناسبت بزرگداشت هفته رشت پیشنهاد برگزاری بزرگترین رویداد خوراک کشور توسط کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شهر رشت تصویب شد.
وی افزود : روابط عمومی شهرداری رشت، سازمان فرهنگی، سازمان سیما منظر، سازمان مشاغل و سازمان فرآورده های کشاورزی و همچنین اداره کل میراث فرهنگی استان نسبت به برگزاری این رویداد در ۶ و ۷ دی ماه سال جاری اقدام می کنند.
وی تصریح کرد : این رویداد در سه محور رستوران های استان گیلان با حضور ۱۷ شهرستان و ۵۰ رستوران، در بخش کودکان با حضور ۵۰ کودک و والدین آنها و همچنین در بخش دانشجویی در قالب جشنواره گیل خوراک با هماهنگی جهاد دانشگاه علمی و کاربردی استان خواهد بود.
تاج شهرستانی یادآور شد: سازمان مشاغل برای چیدمان و پذیرایی در محوطه تالار مرکزی ون کافه های سطح رشت را هماهنگ خواهد کرد.
وی اظهار داشت : سازمان سیما منظر تبلیغات محیطی گسترده در شهر و فراهم کردن سطح شهر برای میزبانی این رویداد را برعهده دارد.
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی رشت در ادامه افزود : روابط عمومی شهرداری رشت هماهنگی برند شهر خلاق خوراک را برای این رویداد مهم بر عهده دارد.
وی اظهار داشت : با هماهنگی سازمان فرهنگی ، هنرمندان سطح شهر یک کنسرت شاد با حضور خوانندگان بومی و مطرح استان در سطح ملی ، در سالن ۴۰۰ نفره تالار مرکزی را برگزار خواهند کرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی