شما اینجا هستید
اخبار اصلی » طرح ممیزی املاک در شهر رشت به‌ زودی اجرایی می‌شود

مسعود عباس نژاد در گفت و گویی از برگزاری آخرین جلسه آموزشی افرادی که مقرر شده در پروژه ممیزی املاک همکاری داشته باشند خبر داد و اظهار کرد: طرح ممیزی املاک با هدف جمع آوری اطلاعات املاک و ایجاد بانک اطلاعاتی توسط واحد ممیزی شهرداری رشت به زودی اجرایی می شود.

وی ممیزی املاک را یکی از اقدامات زیربنایی و اساسی برای تصمیم گیری مدیریت شهری بیان کرد و افزود:  ممیزی املاک طرحی بوده که همه اعضای شورای اسلامی شهر رشت به عنوان یکی از دغدغه ها همواره پیگیر بوده اند.

عباس نژاد با تاکید بر اینکه بسیار خورسندیم که یکی از وعده ها و دغدغه های چندین ساله شورا محقق می شود، اضافه کرد: رشت یکی از شهرهای پیشرو در بخش ممیزی املاک بوده است.

وی ضمن قدردانی از تلاش های شهردار رشت در خصوص تحقق این پروژه تصریح کرد: لازمه کار مدیریت برنامه‌ریزی است و شهرداری به استناد قانون نوسازی و عمران شهری نقش کلیدی در ایجاد بانک اطلاعات شهر دارد لذا اجرای ممیزی املاک یکی از اقدامات بسیار خوب شهرداری رشت طی این دوره است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت یکی از مزیت‌ها و نکات مهم اجرای این طرح را توزیع عادلانه امکانات شهری عنوان کرد و گفت: ایجاد بستر مناسب در تسریع و آسان سازی امور شهرداری، امکان ارائه خدمات مکانی مربوطه در سیستم یکپارچه شهرسازی و نوسازی و امکان گزارش‌گیری دقیق از تعداد و مشخصات املاک و معابر با کاربری‌های مختلف از دیگر فواید طرح ممیزی املاک در شهر رشت به شمار می‌آید.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی