شما اینجا هستید
اجتماعی » بیمارستان ۴۲۱ تختخوابی رشت هفته دولت امسال افتتاح می‌شود

دکتر علی نبیان- معاون وزیر راه و شهرسازی و عضو هیئت‌مدیره و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی امروز با همراهی دکتر محمدتقی آشوبی- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و مهندس محمدرضا فلاحتگر- مدیرکل راه و شهرسازی گیلان امروز با حضور در مجتمع دانشگاهی لاکان رشت از ساختمان در دست احداث بیمارستان جنرال ۴۲۱ تخت‌خوابی رشت بازدید کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی و عضو هیئت‌مدیره و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی در جریان بازدید از ساختمان در دست احداث بیمارستان ۴۲۱ تخت خوابی رشت، پیشرفت فیزیکی آن را در طول سیزدهم قابل‌توجه توصیف کرد.

دکتر نبیان در نشستی که با حضور مسئولان گیلان و همچنین پیمانکاران ابر پروژه بیمارستان جنرال در محل احداث بیمارستان برگزار شد با اشاره به ادامه‌دار بودن خدمت دولت شهید رئیسی، از افتتاح و بهره‌برداری هرچه سریع‌تر این پروژه تا پیش از فرارسیدن هفته دولت امسال خبر داد.

وی از تخصیص اعتبار بالغ‌بر ۴۷۰ میلیارد تومانی سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی جهت تسریع در احداث بخش‌های باقی‌مانده و تجهیزات آن خبر داد و گفت: انتظار است تا پایان ماه آینده دوطبقه فوقانی این بیمارستان تکمیل شود.

گفتنی است؛ در این نشست همچنین بر عزم جدی سایر دستگاه‌های زیرساختی نظیر آب، برق، گاز و تلفن جهت آزمایشات اولیه و بهره‌برداری هرچه سریع‌تر بیمارستان ۴۲۱ تخت خوابی رشت تأکید شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی