شما اینجا هستید
اخبار اصلی » تسهیل و تسریع در صدور اسناد مالکیت موجب امنیت اقتصادی است

فرماندار انزلی، ضمن تاکید بر ضرورت تسهیل و تسریع در صدور اسناد مالکیت شهری و روستایی و تاثیر آن بر ایجاد امنیت اقتصادی،گفت: ادارات ذی ربط در جهت روان سازی و شتاب بخشیدن به صدور اسناد اقدام کنند.

مهندس میرشمس مومنی زاده در در جلسه کارگروه صدور اسناد مالکیت روستایی شهرستان انزلی، ضمن تاکید بر ضرورت تسهیل و تسریع در صدور اسناد مالکیت شهری و روستایی و تاثیر آن بر ایجاد امنیت اقتصادی، ایجاد امکان سرمایه گذاری، ایجاد مرغوبیت و ارزش افزوده و اعتباربخشی به عرصه و اعیان متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی، به لزوم تلاش مضاعف مسئولین ذیربط اعم از اداره ثبت، بنیاد مسکن، منابع طبیعی، محیط زیست و سایر ادارات در جهت روان سازی و شتاب بخشیدن به صدور اسناد فوق تاکید کرد.

فرماندار انزلی گفت: به دنبال تشکیل منظم جلسات کارگروه، پیگیری های به عمل آمده و تلاش ها و زحمات مسئولین و کارکنان ادارات ذیربط در یک سال گذشته، روند صدور اسناد در بندر انزلی سرعت زیادی به خود گرفته؛ به طوری که هم اکنون انزلی در قیاس با سایر شهرستان های استان، رتبه نخست را دارد.

وی با ضمن قدردانی از تلاش همه مسئولین و همکاران ذیربط، خاطرنشان کرد: با توجه به عقب ماندگی های گذشته، لازم است این روند با شتاب صعودی همچنان ادامه پیدا کند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی