شما اینجا هستید
اجتماعی » کارگاه علمی و تخصصی هم آفرینی شهرهای خلاق برگزار شد

کارگاه علمی-تخصصی هم‌آفرینی شهرهای خلاق یکم تیرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۷ با حضور شهرداران شهرهای خلاق ایران در تالار مرکزی رشت برگزار شد.

در ابتدای این برنامه کلیپی از پروفسور کریستیان برومبرژه -ایرانشناس فرانسوی و استاد انسان‌شناسی در دانشگاه پرووانس فرانسه که نقش عمده‌ای در تأسیس موزه میراث روستایی گیلان داشت- که به طور ویژه برای دومین سالانه شهر خلاق رشت ضبط و آماده شده بود پخش شد.

در ادامه معرفی و ارائه گزارش عملکرد شهرهای خلاق ایران انجام شد.

اجرای پنل تخصصی با موضوع «شیوه‌های بهره‌برداری و تجاری‌سازی برند یونسکو برای اصناف و هنرمندان» با سخنرانی دکتر میثم شفیعی دانشیار و عضو هیات علمی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه تهران، دکتر طاهره صابری مسئول هسته مدیریت و بازاریابی واحد کارآفرینی دانشگاه پیام نور استان گیلان، دکتر علی اکبر سالاری پور معاون دانشکده هنر و معماری و عضو هیات علمی دانشگاه گیلان و دکتر روشن بابایی همتی عضو هیات علمی پژوهشکده گیلانشناسی دانشگاه گیلان و از محققین حوزه گردشگری کشور از دیگر بخش های این کارگاه بود.

«لزوم برنامه ریزی راهبردی در توسعه شهری خلاق»، «بازاندیشی در مفهوم خلاقیت و کارکرد راهبردهای خلاقانه در برندسازی شهرهای خلاق»، «نقش شهروندان خلاق در توسعه برند شهری» و «نقش گردشگری و صنایع خلاق در تجاری سازی شهر خلاق»، از موضوعات مطرح شده توسط سخنرانان در این پنل علمی بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی